Jurnalistika fakültəsində Həmkarlar Təşkilatının hesabat-seçki iclası keçirilib
Jurnalistika fakültəsində Həmkarlar Təşkilatının hesabat-seçki iclası keçirilib. Fakültənin dekanı, professor Şamil Vəliyevin çıxışından sonra fakültənin Həmkarlar Təşkilatının sədri Zaur Babayevin hesabatı dinlənilib. 3 il ərzində görülən işlər barədə ətarflı məlumat verən Z.Babayevin məruzəsindən sonra fakültənin əməkdaşları - Rəhilə Kəsəmənli, Nəsir Əhmədli, Vüqar Əliyev, Aygün Əzimova cıxış edib, təkliflər irəli sürüblər. Hesabat qənaətbəxş hesab edilib.
Sonra BDU HİK-in sədri F.Şiriyev yay məzuniyyətinin idman oyunları ilə bağlı irəli çəkilməsi təklifini müzakirə edib və asudə vaxtların dəyərləndirilməsi haqqında verilən suallara cavab verib, Z.Babayevə yüksək səviyyəli hesabatına görə öz təşəkkürünü bildirib. Jurnalistika fakültəsinin Həmkarlar Təşkilatı yeni büronun seçilməsi ilə bağlı təkliflər irəli sürülüb və açıq səsvermə yolu ilə yeni tərkib seçilib. Zaur Babayev yenidən fakültə Həmkarlar Təşkilatının sədri seçilib.
Mətbuat və İnformasiya şöbəsi, 27 fevral 2015-cü il.