2014/2015-ci tədris ilində universitetdaxili “50+50” QRANT müsabiqəsi
Bakı Dövlət Universiteti professor-müəllim heyətinin, əməkdaşların, doktorant, magistrant və bakalavr pilləsində təhsil alan tələbələrin elm və təhsildə, universitet həyatında əldə etdikləri nailiyyətləri daha da inkişaf etdirmək üçün BDU üzrə 09.06.2009-cu il tarixli R-48 saylı əmrlə təsis edilmiş universitetdaxili “50+50” qrant proqramının 01 oktyabr 2014 - 30 iyun 2015-ci il tarixlərini əhatə edən yeni mərhələsini açıq elan edir.
Müsabiqədə iştirak etmək üçün təqdimat sənədlərinin formalarını BDU-nun elektron saytından əldə etmək olar (www.bsu.edu.az). Təqdimat sənədləri 05 iyun 2014-cü ildən 20 iyun 2014-cü il tarixədək fakültə və institutların müvafiq müsabiqə komissiyalarına təqdim edilməlidir.
Fakültə və ETİ-lərin müsabiqə komissiyalarının qərarları və seçilmiş qrant layihələri 05 iyul 2014-cü il tarixədək universitet komissiyasına təqdim edilməlidir.