BDU-da ikiqat paralimpiya çempionu İlham Zəkiyevin tələbələrlə görüşü olub
BDU-da Sosial elmlər və psixologiya fakültəsinin “Sosial iş” ixtisasında təhsil alan tələbələrin ikiqat paralimpiya çempionu İlham Zəkiyevlə görüşü keçirilib. Çıxış edən dekan, professor Hikmət Əlizadə görüşün əhəmiyyətindən bəhs edib, qonaq barədə ətraflı məlumat verib.
Sosial iş kafedrasının müdiri Üzeyir Şəfiyev isə İlham Zəkiyevin həyat və fəaliyyətinin sosial iş üçün həm obyekt, həm də subyekt kimi böyük məna kəsb etdiyini vurğulayıb.
Sosial iş” kafedrasının təşəbbüsü ilə keçirilən görüşdə “Sosial iş” ixtisası üzrə təhsil alan II kurs tələbəsi Rəvan Əliyevin İlham Zəkiyevin həyat və fəaliyyətini əks etdirən video-çarxı nümayiş etdirilib.
Sonda çıxış edən qonaq BDU-da olmasından məmnunluğunu ifadə edərək bu səpgili görüşlərin qarşılıqlı faydalı olduğunu vurğulayıb və tələbələrin çoxsaylı suallarını cavablandırıb.
Mətbuat və informasiya şöbəsi, 22 noyabr 2017-ci il.