“Gənc istedadlar” liseyinə qəbul olunmuş şagirdlərin siyahısı

26/07/2021

BAKI DÖVLƏT UNİVERSİTETİNİN NƏZDİNDƏ

“GƏNC İSTEDADLAR” LİSEYİ

05 iyul 2021-ci il tarixində keçirilmiş imtahanın nəticələrinə görə V siniflərə qəbul olunmuş şagirdlərin siyahısı

 

Azərbaycan bölməsi

Şagirdin soyadı, adı, atasının adı

Topladığı ümumi bal

1

Dəmirova Fidan Nüsrət

56,5

2

Zeynallı Müjdəm Malik

55,5

3

Əzizli Aminə Amil

54

4

Hüseynov Sabir Pərviz

53

5

Məlikrzayeva Minəxanım Vüqar

52,5

6

Namazov Orxan Elçin

52

7

Məmmədova Elmira Emin

51,75

8

Abdullazadə Nəzrin Vüqar

51,25

9

Vilayətova Ramizə Saqif

50

10

Həşimova Fidan Pərviz

48,75

11

Məmmədli Elnur Mais

48

12

Həmidzadə Məhəmməd Emin

48

13

Aslanlı Zaur Vadim

47,75

14

Vəlizadə Sərhat Ümüd

47,75

15

Gülmalızadə Xuraman Toğrul

47,75

16

Səfərov Zahir Əli

47,5

17

Əli Şamil Rafiq

47,5

18

Məmmədli Məryəm Fikrət

47,25

19

Ağazadə Murad Roman

47

20

Axundzadə Cəfər Rəşad

47

21

Dehqani Hüseyn Fərid

46,75

22

Mirzəyeva Şəbnəm Ceyhun

46,5

23

Əlizadə Selcan Azad

46,25

24

Əlizadə Atilla Mikayıl

46,25

25

Salahov Süleyman Mübariz

45,75

26

Mehdizadə Məhəmməd Kamal

45,75

27

Quliyeva Atlas Tural

45,5

28

Vəlizadə Ömər Səyyad

45,25

29

Əlizadə Gülay Elsevər

45,25

30

Əliyeva Günəş Sübhan

45,25

31

Dadaşov Nurvin Nurlan

45,25

32

Bağırlı Kənan Qafqaz

45

33

Babayev İbrahim Şəhriyar

45

34

Qasımlı Nicat Yaşar

44,75

35

Məmmədov Əkbər Tural

44,5

36

Bayramzadə Fidan Elsevər

44,5

37

Əziz Əliheydər Cavid

44,25

38

Məmmədov Ramin Elşən

44,25

39

Mamoyev Mətləb Anar

44

40

Namazlı İlkin Elçin

44

41

Fərmanlı Ayxan Sərxan

44

42

Babazadə Mələk Qiyas

44

43

Tomayev Nemət Ülvi

44

44

İsmayılov Cavidan Arzu

44

45

Şamıyeva Yaqut Elxan

43,75

46

Xəlil Əli Fazil

43,75

47

Məmmədova Zenfira Nüsrət

43,5

48

Məmmədova Arzu Cəlil

43,5

49

Abdullayev Raul Urfan

43,5

50

Yusifzadə Fatimə Pənah

43,5

51

Hüseynov Əbdülbağı Ruslan

43,25

52

Zeynalova Banu Bayram

43,25

53

Baxışlı Yusif Zaur

43

54

Mahmudova Ayzəm Vüsal

43

55

Əmirxanov Nihad Qəhrəman

43

56

Məmmədli Şükriyyə Məhəmməd

43

57

Dadaşov Seyid Fərəc

42,75

58

Fətullayev Yusif Ramil

42,75

59

Zeynallı Zeynal Bəxtiyar

42,5

60

Sadıqzadə Nigar İsmayıl

42,5

61

Ağamirzəyev Kamran Ruslan

42,5

62

Kiçikbəyli Amir Emin

42,25

63

Cəfərov Toğrul Elçin

42

64

Abdullazadə Hüseyn Mehman

42

65

Abbaslı Burlaxatun Rəsul

42

66

Əsgərova Şəlalə Elmir

42

67

İsrayılzadə Leyla Ramal

41,75

68

Rəcəbli Nigar Yamin

41,75

69

Səmədli Muxtar Qalib

41,75

70

Abbasova Ülkər Vazeh

41,75

71

Babayev Yusif Fuad

41,5

72

Rəcəbli Rəcəb Daşqın

41,5

73

Akbarova Nilay Kamran

41,5

74

Əlizadə Rövşən Müşfiq

41,25

75

Nəcəfova İlahə Tərlan

41

76

Əlizadə Yaşar Süleyman

41

77

Kərimzadə Tərlan Kərim

41

78

İsmayılzadə İslam Cavad

41

79

Məstanova Məryəm Zaur

40,75

80

İsmayılzadə Sevil Şükür

40,75

81

Mehdizadə Rəna İbrahim

40,75

82

Süleyman Tural Kərəm

40,75

83

Qələndərli Cahan Anar

40,5

84

Bəşirov Həsən Səbuhi

40,5

85

Məmmədli Kənan İlkin

40,25

86

Məhyəddinova Fatimə Vüsal

40,25

87

Hətəmzadə Məhəmməd Hicran

40

88

Kazımov Əziz İxtiyar

40

89

Şükürzadə Nuray Pərvin

40

90

Vəliyev Murad Eldar

40

 

Rus bölməsi

Şagirdin soyadı, adı, atasının adı

Topladığı ümumi bal

1

Hacıyev Sulduz Vüqar

53

2

Qasımzadə Mehri Ruslan

47,5

3

Adıgözəlli Ramal Aqil

47

4

Salmanov Məhəmməd Elyar

46,75

5

Hüseynli Akşin Ucal

46,75

6

Həsən Alikamal Qafur

46,25

7

Alışov Əlidavud Elməddin

45

8

Xankişiyev Cavid Təbriz

45

9

Mustafazadə Hikmət Toğrul

45

10

Muradova Selcan Sənan

44

11

Abbasova Aysu Ramil

43,75

12

Babayev Murad Əli

43,5

13

Bəşirli Əli Vüqar

42,5

14

Aydınlı İbrahim Qafur

40,75

15

Osmanlı Nur Əli

40,75

16

Rüstəmli Rüstəm Qədir

40

17

Əhədova İnci Azər

39,75

18

Məmmədzadə Yasmin Mustafa

39,75

19

Salayeva Fatimə Elçin

39,5

20

Şirəliyeva Alsu Yasər

39,25

21

Vəlizadə İsaq Fərhad

39,25

22

Mahmudlu Nadir Kamran

39

23

Cəbiyev Raul Bəkir

39

24

Rəştiyev Səid Elçin

38,75

25

İsayeva Nigar Rəşad

38,75

26

Sadıqlı Mikayıl Elşən

38,75

27

Möhsünlü Pərviz Elman

38,75

28

Əlizadə Əsma Həsən

38,5

29

Bilalzadə Nuray Sahib

38,5

30

Cəfərli Xaliq Abuzər

38,5

 

“Gənc istedadlar” liseyinə qəbul olunmuş şagirdlərin siyahısı

Xəbərlər

BDU əməkdaşları Neftçalada Beynəlxalq Biomüxtəliflik Gününə həsr edilmiş tədbirdə

BDU əməkdaşları Neftçalada Beynəlxalq Biomüxtəliflik Gününə həsr edilmiş tədbirdə
23/05/2024

BDU-nun doktorantı Avstriyada COST proqramı çərçivəsində keçirilən konfransda məruzə edib

BDU-nun doktorantı Avstriyada COST proqramı çərçivəsində keçirilən konfransda məruzə edib
23/05/2024

BDU-da “Könüllülük həftəsi” çərçivəsində intellektual oyun və film günü keçirilib

BDU-da “Könüllülük həftəsi” çərçivəsində intellektual oyun və film günü keçirilib
23/05/2024