Macarıstanlı qonaqlarla əməkdaşlıq məsələləri müzakirə olunub
Macarıstanın Miskolc, Seqed, Esterhazy Karoy adına Tətbiqi Elmlər universitetlərinin və Dunayvaroş Kollecinin nümayəndələri ölkəmizə səfərləri çərçivəsində Bakı Dövlət Universitetində olublar
Abel Məhərrəmov yüksək ada layiq görüldü
Sankt-Peterburq Dövlət İqtisad Universitetdə 150-dək üzvü olan Avrasiya Universitetlər Assosiasiyasının (AUA) XIII Qurultayı keçirilib
17/04/2015
“I Avropa oyunları uşaqların gözü ilə”
BDU-da “Gənc istedadlar” liseyi və Nizami rayonu X.Quliyev adına 62 №-li məktəb-liseyin 3-cü sinif şagirdlərinin iştirakı, Parlament Jurnalistlər Birliyinin təşkilati dəstəyi ilə Bakı-2015 Avropa Oyunlarına həsr olunmuş “I Avropa oyunları uşaqların gözü ilə” adlı tədbir keçirilib
ELAN!
BDU-da "Elm - gücdür" adlı layihəyə start verildi
BDU-da Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi AMEA-nın Gənc alim və mütəxəsislər şurası ilə birgə tələbə-gənclər arasında elmə olan marağı daha da artırmaq məqsədi ilə "Elm - gücdür" layihəsi başlayıb